«Центр Допомоги Врятованим у Дніпрі»

ГО "МАРТІН-клуб" реалізує проєкт «Центр Допомоги Врятованим у Дніпрі», створений за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики, у партнерстві з UNFPA, Фонду Народонаселення ООН в Україні, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Франції і Швеції та у співпраці з місцевими органами влади. 

Центр Допомоги Врятованим у Дніпрі конфіденційно та безоплатно надає соціально-психологічну та юридичну підтримку постраждалим від насильства (гендерно зумовленого, домашнього, сексуального) під час війни. 

Допомога надається  внутрішньо переміщеним особам, місцевим мешканцям та усім, хто звертається до центрів. Супровід здійснюється стільки, скільки цього потребує постраждала людина - аж до моменту, коли вона зрозуміє, як жити далі. 

У ЦДВ можна отримати:

психологічну допомогу;

юридичні консультації;

інформаційну підтримку з медичної допомоги, державних виплат, гуманітарної допомоги, тимчасового прихистку;

допомогу у випадках домашнього та гендерно зумовленого насильства;

спеціалізовану соціально - психологічну допомогу у випадках насильства, пов’язаного з війною та забезпечення доступу постраждалих до необхідної підтримки;

ведення випадків. Фахівець центру створює індивідуальний план підтримки для кожного, хто звертається. Відповідно до потреб постраждалої людини контактує з надавачами послуг (наприклад, медичної, правової допомоги, розміщення у притулку тощо) та супроводжує особу в процесі отримання допомоги. 

Адреса центру:

вулиця Воскресенська, 32

Контактний телефон: 

+38 (099) 245- 21-21

Графік роботи: 

ПН – ПТ з 9:00 до 18