Новини

13.01.2023
Подкасти створено командою проєкту «Кризовий хаб для постраждалих від війни», який впроваджується ГО «М.АРТ.ІН-клуб» за сприяння ПРООН та за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Думки, висновки та рекомендації, висловлені в подкасті, належать виключно інтерв’юерам та/або учасникам(-цям) подкасту та не обов’язково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, Європейського Союзу та/або інших міжнародних...
23.12.2022
Реєстратор (соціальний проєкт з виплат фінансової допомоги постраждалим). Функціональні обов’язки: Комунікації із бенефіціарами (персональні, дистанційні, по телефону), консультування стосовно програми підтримки та критеріїв отримання фінансової допомоги; Проведення реєстрації бенефіціарів на отримання фінансової допомоги від донорської організації. Реєстрація проводиться за допомогою технічних засобів (планшет, телефон), які надаються донорською організацією;
16.11.2022
Галя Іванюк-Токарик.   Кожен рано чи пізно усвідомлює, що прийшов час, коли потрібна саме його допомога.
12.09.2022
Більше ніж пів року щоранку в центрі допомоги вимушено переміщеним особам ГО “Чисті серця. Калуш” нас зустрічає Ірина Сосонка.
29.07.2022
Катерина Серняк. Світловолосу Катерину знає кожен, хто хоч раз долучився до еко-акції  ГО “Чисті Серця Калуш”. З початком активної фази війни мама чудової дівчинки не змогла залишатися осторонь і замислилась, чим може бути корисною в тилу. 17 березня Катя Серняк стала частиною команди волонтерів центру допомоги вимушено переміщеним особам, - щойно з телеграм-каналу дізналася про набір людей. 
19.07.2022
Оля Худик живе у місті Калуш. Є чоловік і двоє дітей. Сімейний бізнес в інтернеті. 
05.07.2022
Фахівці Калуської громади пройшли тренінги щодо випадків сексуального насильства під час війни
01.07.2022
Михайло Найда – учасник АТО, керівник громадської організації «Чисті серця Калуш».  Віднедавна він став ще й Національним волонтером ООН.
07.04.2022
Як нас підтримати під час війни?   Коротко: PayPal, картою та інфо тут: https://linktr.ee/martinclub  
03.02.2022
Афіна і Ілля — різні за віком, з різних міст, із різними захопленнями та мріями. Але в них майже ідентичні спогади з дитинства: обстріли, страх за своє життя і за життя рідних, стрес, раптові проблеми зі здоров’ям і тривале лікування.  
24.12.2021
Любі наші друзі і партнери! Від імені команди МАРТІН-клубу вітаємо вас з прийдешнім Різдвом і Новим роком! Щасливі були працювати в цьому році з вами разом і поряд, заради майбутнього України, для дотримання прав людини, побудови громадянського суспільства, створення дружнього до людей професійного середовища, задля щастя кожної дитини, яка була в полі нашого зору цього року. Зичимо вам дружби, кохання, миру, здоров'я, любимого діла, подорожей, книжок і фільмів. Зустрінемось в 2022!
20.12.2021
А в Рукавичку завітала Місіс Санта.