Соціальна кав'ярня Horizontal`

Протягом 20 років громадська організація МАРТІН-клуб надає тепло та захист дітям в біді. За цей період реалізовано більше 40 благодійних проектів, серед яких відкриті соціальні хостели для жінок з дітьми в складних життєвих обставинах. В 2014 році організація переїхала з окупованого Донбасу і працює в Дніпрі. З 2016 року поступово ми реалізуємо проекти, пов’язані з соціальним підприємництвом: ми заснували міні-пекарню, де працюють жінки в скруті. Продаж печива здійснюється через соціальні мережі і на міських фестивальних майданчиках. 

Ідея

Кав’ярня Horizontal народилася на перетині потреби фінансування соціальних програм і ідеї розвитку сучасних культурних просторів, міської культури. Ми відкриваємо кав’ярню, прибуток від якої на 100% буде перенаправлятися на підтримку роботи соціального хостелу в с.Орлівщина. Кожен, хто стане відвідувачем кав’ярні, не тільки отримає смачну їжу to go, а й профінансує допомогу конкретній нужденній жінці з дитиною і допоможе дитині вирости в сімейному оточенні, а не в інтернаті. 

З іншого боку ми будемо розвинювати ідеї свідомого споживання, реюзу, вживання натуральних, свіжих, якісних продуктів.  

Кав’ярня розташована в Дніпрі на вулиці Гончара, 8, в маленькому світлому і атмосферному приміщенні. Все, що в кавярні – дизайн, ремонт, меблі, продукція – є результатом труда активістів і небайдужих волонтерів. Ми будемо намагатися максимально відповідально ставитися до використання природних ресурсів. При цьому нам дуже хочеться створити не ще один заклад харчування, а простір, який буде сприяти розвитку міста, стане місцем зустрічі різних культур, людей, автентичних страв, до того ж буде виглядати просто і естетично.

Ми запропонуємо нашим гостям цікавинки і корисні акціі.

Гості, які будуть купувати продукцію, пропонуючи свої ланч-бокси, отримуватимуть знижку до 10%.

Протягом першого тижня роботи кожен, хто купує каву, молоко, какао або чай, отримає в подарунок сет з печива. 

Ми започаткували акцію «Різдвяне печиво»: купуючи їжу для себе, гості зможуть «підвісити» подарунок з солодощів на Миколая і Різдво для дітей, батькам яких зараз непросто зробити подарунки внаслідок ситуації, що склалася.

Тим, хто купуватиме каву, коли випадково буде грати «пісня дня» від наших друзів – дніпровських музикантів, кава буде коштувати 1 гривню.

Той, хто буде замовляти чай з дніпровських духмяних трав, в подарунок отримає печиво на власний вибір. 

Хто працює в кав’ярні.

Для залучення більшої кількості ресурсів в соціальні проекти, в кав’ярні перші місяці будуть працювати волонтери і громадські активісти. Трохи згодом ми плануємо відкрити соціальну квартиру, в якій  мешкатимуть працівниці-барісти з числа жінок, які здолали труднощі, пройшли навчання і наразі можуть працювати і приносити користь своїм дітям, нашому місту і допомагати фінансуванню соціальних програм.

Коментарі надає 

 З соціальних питань – Вікторія Федотова 0991911515

З питань продукції, свідомого споживання і культурної складової – Денис Василюк 0953119691

З замовлень і організаційних питань – Дарія Пустиннікова 0984569727