Ми потрібні тут: залучення ветеранів у формування грромад

Проєкт «МИ ПОТРІБНІ ТУТ:залучення ветеранів у становлення громад»

Шановні друзі!

Ми розпочинаємо новий проєкт, пов’язаний з діяльністю по згуртуванню громад і залученням в громадські активності ветеранів АТО/ООС.

Ми робимо це, бо бачимо, як складно відбувається розвиток суспільства в наші часи; як важко зрозуміти, що корисно людям, які живуть на одних територіях; бачимо виклики, які приходять в громади з збройним конфліктом, карантином, економічними проблемами.

Місія нашої організації – захистити дітей в складних життєвих обставинах. Але ми не роздивляємось дітей без їхніх сімей. А саме з сімей складаються місцеві громади.

До того ж, ми організація, яка на собі відчула наслідки подій на Сході України. І розуміємо, що згуртування і спільна мета – це зовсім не щось зайве для людей, що живуть на одній території, а одна з основних речей, які впливають на мир і благополуччя громадян, і відповідно, майбутнє дітей і України.

Наші активності за проєктом будуть включати в себе три напрямки – взаємодопомогу ветеранів один одному, залучення ветеранів разом з громадами до спорту, менторську роботу ветеранів з підлітками та молоддю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах. Ми запланували спільні роздуми про потреби громади через застосування технології форум-театр, конференцію за методикою відкритого простору, спільні поїздки, зустрічі, рефлексії і навчання, а також конкретні дії на тему організації безпечного майбутнього людей в громадах.

Міста, де будуть відбуватися активності – Новомосковськ, Нікополь, Павлоград.

Цей проєкт, як і інші, ми не бачимо без участі зацікавлених людей, громадських об’єднань, органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Перші заходи за проєктом обмежені карантином, але вже заплановані онлайн.

В команду проєкту залучені фахівці з досвідом участі в бойових діях, які в мирному житті є тренерами, психологами, також фахівці з досвідом роботи в поліції, громадські діячі, які вже мають спільні з своїми громадами успішні і корисні проєкти.

Проєкт розпочався 1 травня 2020 року та триватиме 1 рік.

Проєкт реалізовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Контакти

Телефон 0504813276 Олена Трегубенко, координаторка з питань комунікацій в громадах

e-mail: fedotova.martin-club (@) gmail.com директорка проєкту Вікторія Федотова

Tags: