МАМА 1 - соціальна міні-пекарня

СОЦІАЛЬНА СКЛАДОВА

мережа взаємодопомоги.

Насамперед – це підприємства, які дають роботу людям в скрутному становищі і платять гідну зарплатню за їхню працю.

Також це  соціальна підтримка для поодиноких матерів, відповідна для кожної окремої ситуації

Бачення

МАМА1– це житло за соціальною ціною.При потребі разом з роботою жінка отримує тимчасове житло – кімнату, будинок, гуртожиток. Вона має право на цей вид допомоги до моменту, поки вона працює на підприємстві МАМА1 і виховує дітей сама. Вона сплачує лише свої рахунки на комунальні витрати. При появі чоловіка сім’я не позбавляється житла, але ціна на нього і інші послуги стає комерційною, така сім’я орендує житло в МАМА1 і таким чином робить свій вклад в розвиток МАМА1.

МАМА1 – це підтримка в важкий момент, надання гуманітарних пакетів: їжі, миючих засобів, медикаментів, одягу і взуття, шкільних приладь для дітей. Ця допомога є разовою і надається виключно в випадках, коли жінка має перерву в роботі або на певний час позбавляється інших доходів, які складали її бюджет.

МАМА1 – це навчання професії для жінок. Ми сплачуємо навчання професії, яка може бути використана на наших підприємствах. Після проходження навчання жінка має працювати на нашому підприємстві не менше 1 року. В разі, якщо це неможливо, вона має право відшкодувати вартість навчання.

МАМА1 – це догляд за дітьми: домашній дитсадок, групи подовженого дня, кімната дитини при підприємстві силами самих жінок. Ми організуємо процеси догляду і  надаємо територію для розташування цих сервисів. Взаємодопомога, ротації, взаємозамінності задля можливості бути гнучкими при хворобі дитини.

МАМА1 – це отримання освіти та розвитку для дітей.

Таким чином ми сформуємо здорове суспільство навколо себе і будемо виробляти і заробляти.

Контакти:

FB - https://www.facebook.com/mama1.ua/

Instagram - https://www.instagram.com/mama1.ua/