20 March 2013, 12:27

Проект - Збережемо дитині родину. Донецька область

Стартував проект «Збережемо дитині родину. Донецька область» на території м.Макіївка. Проект ініційовано та фінансується Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України». Виконавець проекту – МГО «МАРТІН-клуб».
Суть проекту полягає в роботі з сім’ями в складних життєвих обставинах (СЖО), а саме:​
1. Виявлення родин групи ризику або проблемних сімей (у СЖО) у 5 районах міста Макіївка (самостійно, перенаправлення від інших громадських організацій, або перенаправлення від ЦМЦСССМ, Служб у справах дітей та інших суб’єктів соціальної роботи);
2. Ведення випадків (складання плану супроводження родини, узгодження плану з родиною, юридична допомога, гуманітарна допомога, медична допомога, присутність на координаційних радах за потреби, участь у робочих групах, супроводження родини або членів сім’ї до різних установ та ін.);
3. Протидія вилученню дітей з родин до інтернат них закладів області та міста.
4. Реінтеграція дітей до біологічної родини: виявити дітей, де повернення до біологічної родини є можливим. Зробити оцінку потреб дитини та її родини, з метою вирішення доцільності повернення дитини до родини або близьких родичей.
Проект передбачає цільову допомогу не менш ніж 200 особам в СЖО на протязі 2013 року. В проекті працюватимуть соціальні працівники, вузькі спеціалісти.