Психологічна допомога від SVIY PROSTIR для постраждалих від домашнього насильства
Протидія насильству
Ми активно протидіємо насильству в Україні, допомагаючи жінкам і дітям, які стали жертвами складних життєвих обставин. Організація фокусується на створенні безпечного простору, де жертви насильства можуть отримати психологічну, соціальну та юридичну підтримку. У проєктах, таких як «Центр Допомоги Врятованим» в Дніпрі, фахівці МАРТІН-клубу надають комплексну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого насильства, особливо під час війни, працюючи в партнерстві з міжнародними організаціями.
Цей підхід спрямований на те, щоб не лише надати тимчасовий захист, а й допомогти жінкам і дітям подолати наслідки травматичних подій, сприяти їхньому емоційному відновленню та інтеграції у суспільство. Водночас МАРТІН-клуб працює над підвищенням обізнаності громадськості щодо проблем насильства, щоб створити більш підтримуюче середовище для постраждалих та змінити соціальні стереотипи щодо домашнього і гендерного насильства.
Ми також реалізуємо проєкти, спрямовані на соціальну адаптацію та інтеграцію постраждалих у суспільство. Наприклад, організація підтримує психологічну реабілітацію жінок та дітей, які зазнали насильства, щоб вони могли знову здобути впевненість і стабільність у своєму житті. Завдяки консультаціям, навчальним семінарам та груповим зустрічам МАРТІН-клуб сприяє розширенню можливостей постраждалих, допомагаючи їм розвивати нові соціальні та життєві навички. Такі ініціативи сприяють не тільки покращенню особистого благополуччя, а й зміцненню основ суспільства, що підтримує нульову толерантність до насильства.
Проєкти
Трансформація патріархальної маскулінності в усвідомлене татівство та “турботливу”маскулінність; гендерна рівність; ненасильницьке спілкування та попередження домашнього насильства в сім’ї.
Проєкт надає комлексну допомогу постраждалим від насильства - працюють кризові кімнати, гаряча лінія у випадказ насильства, Свій простір - безпечне місце для жіок та дівчат.
“ВОНА хаб” – розвиває професійний потенціал і спроможність жінок вразливих категорій. Таких, що постраждали від домашнього гендерно зумовленого насильства або перебувають у групі ризику.
Надання психологічної, юридичної та соціальної допомоги постраждалим від війни - як ВПО, так і місцевим жителям. Людям, що пройшли окупацію та полон, ветеранам та родинам військовослужбовців.
Проєкт з надання послуг кейс-менеджменту постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.
Проєкт працює з психічним здоровʼям та підтримкою, покращює рівний доступ жінок та дівчат до спеціалізованих послуг, будує самодостатню мережу розширення прав і можливостей жінок та дівчат.
Проєкт функціонування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства за підтримки UNFPA.