Соціальний будинок "Дитяче село"


Реабілітаційно-тренінговий центр
для дітей та молоді в стані кризи

"Дитяче село" 


Протягом 10 років наша організація надає допомогу безпритульним дітям. Ми вивчали спільноти дітей вулиць різних районів, їх долі і потреби, знайомилися здітьми на вулицях і реальними умовами, в яких вони проживають.


Ми бачимо ті місця, де діти ночують: підвали, люки, горища. Хлопці розповідають нам про те, як вони виживають, чим займаються, про те, як жили раніше і як хотіли б жити в майбутньому. Випробувавши безліч методів допомоги безпритульним дітям, ми прийшли до рішення про організацію «Дитячої села » -реабілітаційно-тренінгового центру для дітей та молоді, які в даний час не можуть самостійно впоратися зі своїми проблемами.
Ми придбали будинок у віддаленому районі міста, обрали концепцію роботирозробили режим і правила проживання в такому центрі. Ми провели ряд акцій,спрямованих на забезпечення центру фінансами і матеріальними ресурсами (збори пожертвувань, благодійні концерти та акції, пошук постійних спонсорів).

Більшість з наших маленьких клієнтів - сироти при живих батьках, які прожили на вулиці 3-5 років. Звичайний спосіб вирішення проблеми - доправлення дитини до притулку, або інтернату - у багатьох випадках не є ефективним. Дітям важко пристосуватися до загального режиму установи в силу ряду причин психологічного характеру, і тому діти тікають з інтернатів, повертаючись на вулицю, яка звичніше для них і тому здається безпечніше. 

Багато хто з них піддавався на вулиці і в сім'ях насильству. Для того, щобповернути до життя таку дитину, потрібна тривала, кропітка індивідуальна робота психологів. 

Мета нашої діяльності - створення дієвої системи допомоги знедоленим дітям і підліткам. Реабілітаційно-тренінговий центр - це перший крок у створенні такої системи.

Основна ідея нашого центру - дати дитині справжній дім і сім'ю замість сирітства та брудних підвалів. Принципи, на яких базується наша робота шанобливе ставлення до дитини, її бажаннь і потреб, дотримання її прав, надання необхідної допомоги за умови готовності і бажання дитини її прийняти.

Ми відкриті для співпраці з кожним, хто розуміє необхідність вирішення проблеми дитячої безпритульності на засадах гуманності і ненасильства.
Сьогодні центр міститься на благодійні пожертви приватних осіб і організацій.

Якщо ви хочете допомогти безпритульним дітям, але не знаєте як це зробитиабо просто не готові взяти на себе зобов'язання щодо виховання дитинидопоможіть нашій організації. Ви можете надавати регулярну або разову матеріальну допомогу конкретній дитині, яка проживає у нас в центрі. Дбати про те, щоб дитина, яку ви підтримуєте, була щаслива і здорова, будемо миГарантуємо вам чесність і цільове використання ваших пожертвувань. Зобов'язуємося надавати повну інформацію та звіт про використання коштів, які ви пожуртвуєте.

НАША АДРЕСА І РЕКВІЗИТИ:

"Дитяче село": 
Україна, Донецька обл., 86140, 
м. Макіївка, с. Ханжонкове, 
вул. Київська, 2 
розрахунковий рахунок: 260062101194 
у Макіївському філіалі Укрсоцбанку
Tags: