Проект "Маленька мама. Практичний правозахист"

Мета проекту. Відстоювання права дітей на виховання у біологічній сім'ї, права на народження і гідний рівень життя шляхом надання юридичної допомоги матерям, популяризації надання послуги тимчасового проживання разом з дитиною «Правозахисний готель», проведення інформаційної кампанії серед цільових груп, громадських організацій та працівників державних установ щодо важливості збереження сімей жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

 

 
при сприянні ІСАР "ЄДНАННЯ"
Термін виконання: листопад 2010 - липень 2011
Бюджет: 117 640, 00 грн

                                          

                               Чат для експертів.                                      Форум.

                        Проблеми "маленьких мам"                Історії "маленьких мам"
 
 
          Завдання проекту:

1. Створити колегіальну наглядову раду, до якої увійдуть представники ЗМІ, влади, громадськості.
2. Розробити технологію надання послуги «Правозахисний готель» з акцентом на допомогу матері і дитині і провести майстер-клас з надання послуги «Правозахисний готель» для 20 фахівців з державних установ і громадськихорганізацій.
3. Налагодити роботу мобільної групи правової профілактики та практичної допомоги сиротам - потенційним батькам у ПТУ 24, ПТУ 19, КТПКЛ.
4. Обладнати в трьох вже працюючих реабілітаційних центрах додаткову кімнату для тимчасового проживання разом з дитиною віком до 1 року для надання невідкладної соціальної допомоги та збереження сім'ї дитини.
5. Провести інформаційну кампанію «Маленька мама».
6. Відкрити 3 пункти правової та юридичної допомоги жінкам, які збираються народити дитину, або вже її народили і не мають потенціалу для утримання.

 

 

НОВИНИ ПРОЕКТУ:
  
 №  Дата Захід Результат
1 31 січня Установча зустріч координаційної наглядової ради проекту Презентовано проект, його цілі та задачі. Напрацьовано домовленості відносно формату подальшої співпраці. Призначено час проведення першої робочої дискусії. Чат відбудеться 9 лютого з 15:00 до 16:00. Тим, хто бажає приєднатися до дискусії, необхідно у вказаний час зв'язатись у Skype з користувачем martin.club .
 2  09 лютого  ЧАТ №1 про проблеми молодих мам з експертами   Чат пройшол успішно та плідно. Інформацію з чату скомпоновано та розташовано на сайті (див. форум http://rights.martin-club.org/index.php?id=1300195958)
 3  16 лютого  ЧАТ №2 Обговорення стандарту надання послуги "Правозахисний готель"   Огляд чату: http://rights.martin-club.org/index.php?id=1300196174
 4  17 лютого  Відвідання Ясинуватського професійного будівельного ліцею №24 ЛЕКЦІЯ №1  Зустріч-знайомство. Виїзна бригада провела бесіду зі студентками училища. Цілей 3: донести інформацію про послуги проекту до студенток та педколектив, проаналізувати ситуацію в навчальному закладі, провести лекцію про проблему раннього материнства.
 5  22 февраля Відвідання Краматорського професійного торгівельно-кулінарного ліцею  ЛЕКЦІЯ №1   Зустріч-знайомство. Виїзна бригада провела бесіду зі студентками училища. Цілей 3: донести інформацію про послуги проекту до студенток та педколектив, проаналізувати ситуацію в навчальному закладі, провести лекцію про проблему раннього материнства.
 6  03 березня Відвідання Макіївського професійно-технічного училища №19  ЛЕКЦІЯ №1  Зустріч-знайомство. Виїзна бригада провела бесіду зі студентками училища. Цілей 3: донести інформацію про послуги проекту до студенток та педколектив, проаналізувати ситуацію в навчальному закладі, провести лекцію про проблему раннього материнства.
 7 15 березня   Відвідання Ясинуватського професійного будівельного ліцею №24 ЛЕКЦІЯ №2  Консультація психолога та юриста. Лекція про юридичні та соціально-побутові аспекти життя молодої мами.
 8  16 марта  ЧАТ №3 Обговорення роботи виїзних бригад до навчальних закладів, в яких особливо часто у студенток виникають кризові ситуації, пов'язані з незапланованою вагітністю.  9 Огляд чату: http://rights.martin-club.org/index.php?id=1300292324 
 9  1 квітня  ідвідання Краматорського професійного торгівельно-кулінарного ліцею  ЛЕКЦІЯ №2   Консультація психолога та юриста. Лекція про юридичні та соціально-побутові аспекти життя молодої мами.
 
Tags: