Хуго Мюленберг відвідав соціальний будинок "Рукавичка"

І знов Хуго завітав до МАРТІН-клубу. Його візитів більшість мешканців соціального будинку чекають як свята, а для команди громадської організації це завжди дуже цінне спілкування. В цих коротких зустрічах - величезний зміст, вони демонструють, наскільки щирим та сильним може бути бажання людини змінити світ навколо себе на краще. Світ, який лежить за тисячі кілометрів, але завжди в твоєму серці, в твоїх думках.

Завдяки підтримці Хуго 11 років змінювався на краще побут в "Дитячому селі" - макіївсьвому притулку. Сьогодні він приїздить в гості вже до Дніпропетровської області, але цілі, бажання допомагати і радість від побаченого позитивних перетворень незмінні.

- Він знайшов нас в 2003 році, і до цього часу з нами. Його допомога -це не просто кошти. Це надійність, впевннність у майбутньому, довіра, дружба, любов. Я знаю, що не у кожному житті гроші трансформуються хоча б у частку цього. Дуже ціную, поважаю і люблю цю людину. Завдяки йому, Божому посланцю, існують наші дома саме в тому вигляді, в якому вони є: чисті, комфортні, живі. Двічі на рік Хуго Мюленберг приїздить з Нідерландів до наших дівчат, побачитись, вислухати, потримати на колінках іхніх дітей. І провести час з нами, командою, яка є завдяки йому такою, яка є. Для мене це найважливіші декілька днів на рік, такі, як сьогодні, - кажу Вікторія Федотова.