О нас

Місія.

 

МАРТІН-клуб допомагає дітям і їхнім матерям в кризовий момент, захищає їхні права, сприяє набуттю ними соціальної компетенції, змінюючи їх життя на краще, таким чином сприяючи оздоровленню всього суспільства.

 

БАЧЕННЯ

 

В результаті нашої роботи діти і молодь, що потрапили в складні життєві обставини, придбали потенціал для подолання труднощів у своєму житті і отримали для цього необхідну підтримку.

Вони мають сім’ю, дах над головою, достатнє харчування, здобувають освіту, розвиваються, не вживають алкоголь, наркотики і не діють на суспільство деструктивно, набувають позитивні цінності.

Ми знаходимо шляхи, технології, можливості для надання різноманітної підтримки клієнтам, котрі усвідомлюють необхідність зміни власного життя і не усвідомлює цього, а також клієнтам, які не мають можливості для даного усвідомлення, розглядаючи сім'ю як пріоритет.

 

Наші клієнти/бенефіціари

 

·         діти, що знаходяться в утробі матері, яка не має достатньої можливості для їх захисту

·         діти до 18 років, які не мають достатніх можливостей для виживання, захищеної життя в родині, житла, достатнього харчування, провідні ризикований спосіб життя, що піддаються насильству в будь-якій формі, які страждають від самотності, що мають недостатньо позитивного емоційного досвіду

·         молодь, яка веде ризикований спосіб життя, не має житла, сімейної підтримки

·         дорослі, особливо жінки, яки опікуються дітьми, що представляють інтереси дітей з цільової групи

організації, діючі в інтересах дітей